НОВОРІЧНІ  ЗАБАВКИ  – ЧИ  БЕЗПЕЧНІ   ВОНИ?

НОВОРІЧНІ ЗАБАВКИ – ЧИ БЕЗПЕЧНІ ВОНИ?

У багатьох родинах  святковий настрій   у період зимових  свят воліють підтримувати нехитрими атрибутами, які особливо подобаються дітлахам. Одначе деякі з таких товарів  слід використовувати з неабиякою пересторогою. Адже під  красивою обгорткою подекуди може ховатися потенційна небезпека.

13:46 28.12.2022

Клієнта системи БПД захистили від безпідставного обвинувачення щодо відшкодування матеріальної та моральної шкоди

До Бердичівського місцевого центру БВПД пані Галина зверталася вже не вперше. Конфліктні ситуації, що виникали між нею та її сусідом змушували її звертатися до центру правової допомоги не одноразово. Однак цього разу її візит супроводжувався глибоким занепокоєнням щодо ситуації, що склалася між нею та її сусідом, в результаті якої той подав проти неї позовну заяву до суду про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

14:10 26.12.2022

Спадкування під час дії воєнного стану

В умовах воєнного стану відбулися певні законодавчі зміни у сфері реалізації права на спадкування. Основні зміни у прийнятті спадщини зазначені у:

14:04 26.12.2022

«Пункти незламності» громади матимуть генератори та «Старлінки»!

Днями у селі Бурківці сусідньої Краснопільської громади було велелюдно, не дивлячись на мороз та ожеледицю. Приємна подія зібрала гостей з багатьох куточків Житомирщини. Воно і не дивно, адже захід, дійсно, був знаковий.

16:05 22.12.2022

ДСНС застерігає!

Під час осінньо-зимового періоду, в умовах тривалих відключень електроенергії, на звільнених від окупантів територіях, а також в українських містах, у тому числі на території Житомирського району, населення все частіше використовує переносні генератори та туристичні газові пальники.

16:15 21.12.2022

Увага! Чат-боти від ДСНС!

В умовах війни, коли вебсайти державних інституцій постійно атакуються ворогом, дуже важливо, щоб кожна людина мала доступ до усієї достовірної та важливої інформації про ситуацію, останні новини та інструкції, як убезпечити себе.

08:36 21.12.2022

ДСНС інформує: безпечна новорічна ялинка

Наближається Новий рік. Всі з нетерпінням  чекають цього свята. Найбільше його чекають діти тому, що   кожен з них отримає новорічні подарунки. Незабаром в школах, дитсадках, закладах культури  засвітяться святкові вогні на новорічній ялинці.  Для того, щоб Новий рік пройшов безпечно, необхідно потурбуватися про  дотримання  правил пожежної безпеки при встановленні ялинки та проведенні свят.

11:06 14.12.2022