ЗМІНИ, ЯКІ ДІЙСНО НА ЧАСІ: ЯК ПРАЦЮЄ ОНОВЛЕНЕ АНТИТЮТЮНОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО?

Минуло майже чотири місяці, як життя в Україні стало безпечнішим для тих, хто не вживає тютюн. 11 липня 2022 року набули чинності норми антитютюнового Закону 1978-IX, який підсилив вже наявні обмеження у бездимному законодавстві. Зокрема, Закон розширив перелік місць, де не можна курити, а також визначив, що відтепер там заборонено вживати не лише кальяни, тютюнові вироби та електронні сигарети, а й сигарети для нагрівання (ТВЕНи) разом з пристроями для нагрівання тютюну.

16:09 03.11.2022

Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений) надходять звернення громадян, у тому числі від внутрішньо переміщених осіб, та осіб, які тимчасово перемістилися за кордон, про надання роз’яснень з питань оплати за житлово-комунальні послуги, якщо вони не проживають у будинку (квартирі), у зв’язку із його пошкодженням (руйнацією) або його знаходженням на тимчасово окупованій військами Російської Федерації територіях України.

10:20 28.10.2022

Права споживачів на придбання через інтернет-магазин "ДроваЄ"

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посередників цінна на дрова є занадто великою.

10:02 28.10.2022

Вчасно сплачений єдиний внесок – забезпечення зарахування страхового стажу!

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Наявність страхового стажу забезпечує отримання соціальних виплат таких, як: пенсійні виплати, лікарняні та інші.

11:25 17.10.2022

ГОЛОСИ БОРОТЬБИ: Інформаційні матеріали до 80-річчя Української повстанської армії та Дня захисників і захисниць України

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.

09:02 14.10.2022