Що означає робота з нефіксованим робочим часом?

Трудовий договір з нефіксованим робочим часом (ТДНЧ) – це спосіб організації виконання роботи, при якому працівник виконує свої трудові обов’язки періодично тільки у разі потреби за вимогою роботодавця.

10:48 08.02.2023

Задекларуй свою працю!

Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці проводить роз'яснювальну роботу "Виходь на світло!".

09:29 08.02.2023

Особливості правового статусу осіб зниклих безвісти

Відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин», особа вважається зниклою безвісти у зв’язку із збройним конфліктом, воєнними діями, тимчасовою окупацією частини території України, надзвичайними ситуаціями природного чи техногенного характеру, та стосовно якої немає відомостей про її місцеперебування на момент подання заявником заяви про її розшук.

08:42 06.02.2023

Що необхідно знати ВПО у разі повернення до постійного місця проживання або зміни фактичного перебування

До Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пані Галина звернулася ще в червні минулого року. Через активні бойові дії в напрямку Запоріжжя вона та її сім’я вимушені були змінити місце проживання у більш безпечному місці. Зупинилися на Житомирщині, оформили статус внутрішньо переміщеної особи (далі за текстом – ВПО) та незабаром виїхали на Волинь, до родичів. Однак через певний період пані Галина знову повернулася на Житомирщину, де й отримала повідомлення від органу соціального захисту населення про вимогу сплатити неправомірно отримані кошти, що стосувалися допомоги на проживання саме в цьому регіоні.

08:39 06.02.2023

“ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ”: УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

08:36 06.02.2023

УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ СТАТИ НА ЗАХИСТ РІДНОГО КРАЮ!

Запрошуємо  патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку,  приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

11:45 02.02.2023