Дата: від до Скинути

Відкрита реєстрація на отримання теплого одягу від ЮНІСЕФ для дітей на Житомирщині

1200 комплектів дитячого теплого одягу отримала ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки ЮНІСЕФ для дітей Житомирщини. Одяг буде переданий до тих сімей з дітьми, які цього зараз потребують найбільше.

11:22 13.02.2023

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО “ГВАРДІЇ НАСТУПУ” ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

14:21 10.02.2023

ПОВЕРНЕМО ЗАКОННІ РУБЕЖІ КРАЇНИ: ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОДНІЄЇ З 8 БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ». ВІДЕО

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування 8 додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони посилять українські сили під час майбутнього наступу.

13:20 09.02.2023

У ЦНАПАХ ЖИТОМИРЩИНИ ТРИВАЄ НАБІР ДО ЛАВ “ГВАРДІЇ НАСТУПУ”. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

13:16 09.02.2023

Держпраці проводить роз'яснювальну роботу

Відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України незалежно від виду трудового договору або форми організації трудових відносин працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення органів Державної податкової служби України про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

10:53 09.02.2023

Вихователів Житомирщини запрошують долучитися до масштабного проекту ЮНІСЕФ

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Житомирській області, запрошує працівників закладів дошкільної освіти регіону долучитися до крос-секторального проєкту. Це можливості для вихователів здобути нові навички та знання, а для дітей можливість наздогнати пропущений з якихось причин навчальний матеріал.

15:57 08.02.2023

“ГВАРДІЯ НАСТУПУ”: ПІДРОЗДІЛ “АЗОВ”

“Азов” – легендарний підрозділ, який під час російського вторгнення в Україну 2022 року став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат “Азовсталь”.

14:05 08.02.2023

“ГВАРДІЯ НАСТУПУ”: У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ НАБІР У ШТУРМОВІ БАТАЛЬЙОНИ ВОСЬМИ НОВИХ БРИГАД

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, скористатися телефоном гарячої лінії: 080 010 00 20 для консультації або ж прийти за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8 («Прозорий офіс»). Тут з добровольцем поспілкуються та запишуть у новий підрозділ за його вибором.

14:04 08.02.2023

Про реалізацію проєкту "Школа підтримки малого та середнього бізнесу"

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

11:07 08.02.2023