Перші роковини з дня загибелі Героя

Рік тому у нашу громаду прийшло непоправне горе – чорна звістка про трагічну загибель у горнилі війни земляка, карпівчанина, який мужньо боронив Україну від ворога, Михайла Кузніцова.

11:44 21.03.2023

ПСИХОЛОГІЧНІ ТРЕНІНГИ – ОДИН З ЕТАПІВ ПІДГОТОВКИ: ЧОМУ ВЧАТЬ ДОБРОВОЛЬЦІВ ГВАРДІЇ НАСТУПУ

Фізичні тренування. Відточення вправного користування зброєю та надання домедичної допомоги. Такі етапи проходять добровольці Гвардії наступу, перш ніж стати до виконання бойових задач. Ще один елемент підготовки – психологічні тренінги. На них фахівці допомагають адаптуватися до нових умов, вчать стресостійкості та злагодженій роботі у команді.

15:06 20.03.2023

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця наносить шкоду державі. Неформальна економіка і незадекларована праця в мирний час обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, сприяють ухиленню від сплати податків, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів.

10:23 20.03.2023

Мери одностайні та категорично проти законопроєкту 5655

В Асоціації міст України, членами якої є 44 громади Житомирщини, виступають категорично проти законопроєкту №5655 про зміну системи містобудування. Члени Правління АМУ абсолютно одностайні та категорично проти ухвалення цього законопроєкту. Від нашої області таке звернення підписали члени правління АМУ – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. З проханням ветувати даний законопроект відповідні рішення ухвалили і місцеві ради Житомирщини.

08:17 17.03.2023

ДСНС застерігає: не паліть суху рослинність!

У зв’язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду значно збільшилася кількість пожеж, основною причиною яких є неконтрольоване випалювання сухої трави та листя на сільгоспугіддях, пустощах, вздовж автомобільних доріг та присадибних ділянках, що призводить до пожеж у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

10:07 16.03.2023

До уваги осіб, які евакуюються!

Повідомляємо, що інформацію про евакуацію з небезпечних регіонів, видачу гуманітарної допомоги, оновлену інформацію про внутрішньо переміщених осіб, відновлення звільнених територій, соціальні гарантії для переселенців і мешканців звільнених територій можна дізнатись на сайті Мінінтеграції та на сторінках у соціальних мережах Міністерства.

08:57 16.03.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету  Вільшанської сільської ради

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

Сьогодні, 15 березня, у проміжку між повітряними тривогами під головуванням очільника громади Сергія Мельника відбулося чергове сідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

14:29 15.03.2023