Дата: від до Скинути

БОЙОВА ПІДГОТОВКА, НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ БРОНЕТЕХНІКИ ТА ЗЛАГОДЖЕННЯ РЕКРУТІВ, ЯКІ СТАНУТЬ БІЙЦЯМИ БРИГАДИ НГУ АЗОВ. ВІДЕО

Уже сьогодні бійці, які пройшли всі етапи відбору до “Гвардії наступу”, проходять навчання, бойове злагодження та тренуються на полігонах. Цей процес триває безперебійно. Завершила тренування одна група – зайшла інша. Підготовка не зупиняється. Бійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

12:21 26.04.2023

Вступ до закладів вищої освіти цивільного захисту ДСНС України в 2023 році

Головне управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України.

14:52 25.04.2023

«МИ З КОЖНИМ ПРОВЕДЕМО ІНДИВІДУАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ, ЗЛАГОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНУ», — КОМАНДИР «ЛЮТІ» ОЛЕКСАНДР НЕТРЕБКО

В Україні триває рекрутингова кампанія у штурмові бригади “Гвардії наступу”. Начальник Департаменту поліції особливого призначення об’єднаної штурмової бригади «Лють» полковник поліції Олександр Нетребко розповів в інтерв’ю журналістам про створений відносно нещодавно підрозділ “Лють”.

14:09 25.04.2023

Як система БПД допомогла захисти права потерпілої від домашнього насильства

До Бердичівського місцевого центру з надання БВПД пані Олена звернулася за захистом від свого чоловіка. Жінка потерпала від домашнього насильства, яке над нею вчиняв її цивільний чоловік Валерій, в шлюбі з яким вона прожила майже 5 років. Разом вони виховували одну спільну дитину та двох дітей від попереднього шлюбу Олени. Чоловік із початку проживання однією сім’єю ображав Олену, вживав алкогольні напої, поводився агресивно й погрожував розправою не тільки по відношенню до жінки, але й до дітей. Валерій постійно залякував дружину, аби та не зверталася до поліції, тому Олена терпіла допоки була сповна сил винести цей сімейний тягар.

10:12 24.04.2023

З ХОЛОДНОЮ ГОЛОВОЮ ПРОДОВЖУЄМО ЙТИ ДО МЕТИ — ЗВІЛЬНЕННЯ ВСІХ НАШИХ ТЕРИТОРІЙ, — БОЄЦЬ БРИГАДИ «РУБІЖ»

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

10:15 19.04.2023