Новини Житомирської області

УРЯДОМ СХВАЛЕНО ДЕРЖАВНУ СТРАТЕГІЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ НА ПЕРІОД ДО 2030 РОКУ

12 серпня Урядом схвалено Державну стратегію забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та затверджено операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки”.

14:35 16.08.2022

У Житомирському районному секторі №10 філії Державної установи “Центр пробації” у Житомирській області проведено бесіду для підоблікових

10 травня 2022 року на базі Житомирського районного сектору № 10 філії ДУ “Центр пробації” в Житомирській області фахівцем 2 категорії Оленою Конончук, проведено лекцію з підобліковим на тему: «Соціальні норми та їх види».

15:39 12.05.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 23 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 19 300 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

11:52 23.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІДБУВСЯ ЕЛЕКТРОННИЙ АУКЦІОН НА РОЗРОБКУ ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирі розпочнеться будівництво льодової арени. Всього в Україні планується звести 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм.

09:50 23.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЦЬОГОРІЧ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МАЛИН-НОВЕ ЖИТТЯ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.

13:26 22.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 22 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 18 700 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

11:08 22.02.2022

ПОВНИЙ КУРС ВАКЦИНАЦІЇ ЗАХИЩАЄ ВІД ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ НА КОРОНАВІРУС, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 21 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

13:28 21.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСТІ ВИКОНУВАТИМУТЬСЯ РОБОТИ НА 17 ОБ’ЄКТАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» у 2022 році в Житомирській області передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 17 об’єктів соціальної сфери, серед яких 5 дитячих садків, 5 шкіл, 6 спортивних об’єктів та 1 лікарня. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

11:53 21.02.2022