Новини Житомирської області

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 12.12.2022

Впродовж останнього тижня, за період з 5 по 11 грудня, в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 5974 осіб -- що на 13% хворих більше, ніж за попередній тиждень. В тому числі захворіло 3637 дітей (61% від захворілих). Зростання захворюваності відбулося як серед дітей, так і серед дорослого населення -- по всім віковим групам, проте показник захворюваності знаходиться на низькому рівні інтенсивності епідемічного процесу.

14:37 12.12.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: СТВОРЕННЯ І ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЕНТРІВ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ У ГРОМАДАХ. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Міністерство культури та інформаційної політики України створило «Методичні рекомендації щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах».

11:09 07.12.2022

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 05.12.2022 РОКУ

Впродовж останнього тижня, за період з 28  листопада по 4 грудня в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 5268 осіб -- що на 7,2% хворих  більше, ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося як серед дітей, так і серед дорослого населення, проте показник захворюваності знаходиться на низькому рівні інтенсивності епідемічного процесу.

15:58 06.12.2022

МОБІЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ПРАЦЮВАТИМЕ НА ЖИТОМИРЩИНІ

29 листопада  надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк, Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт та начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко передали до ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» мобільну лабораторію, розроблену для виявлення, діагностики та лікування інфекційних захворювань в Україні під час війни.

10:10 30.11.2022

Стан захворюваності на грип та ГРВІ станом на 28.11.2022 р.

Впродовж останнього тижня, за період з 21  по 27  листопада в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4912 осіб, що на 2% хворих  більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося за рахунок дорослого населення, та дітей 15-17 років,  проте показник захворюваності знаходиться на низькому рівні інтенсивності епідемічного процесу.

16:41 28.11.2022

Показники захворюваності на грип та ГРВІ станом на 22.11.2022 року

•  Впродовж 46-го тижня спостережень, за період з 14  по 20  листопада 2022 року в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4807 осіб -- що на 4,9% хворих  більше, ніж за попередній тиждень.

22:08 24.11.2022

Пробаціонери Чуднівщини провели захід з метою підвищення компетентності волонтера пробації

21 листопада 2022 року, з метою системного підвищення компетентності волонтера пробації, в приміщенні Житомирського РС № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області проведено захід на тему: «Проведення волонтером пробації індивідуально - профілактичної роботи із засудженими», в якому взяли участь начальник РС Наталія Микульська, старший інспектор Лілія Фурман, фахівець ІІ категорії Олена Конончук та волонтер пробації Олена Мельник.

13:52 22.11.2022