Новини Житомирської області

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

У Житомирській області продовжується розбудова дорожньої інфраструктури у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так,  між населеними пунктами Кутище та Старий Любар проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на км 75+599 – 82+199.

10:58 14.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 14 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО МАЙЖЕ 16 ТИСЯЧ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

10:57 14.02.2022

КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД: НАЦСПРОТИВ, «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ІНШЕ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПЕРЕГЛЯДУ

Сьогодні у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

12:38 11.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 11 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 14 200 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

11:54 11.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ОСОВА – ВЕЛИКА ЦВІЛЯ – СЕРБИ

Про це інформує Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користуваня місцевого значення С 060501 Осова – Велика Цвіля – Серби км 4+200 – км 7+100. Протяжність ділянки ремонту – 2,9 км.

08:24 11.02.2022

ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО МОЖНА БУДЕ АВТОМАТИЧНО НА ПОРТАЛІ “ДІЯ”, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.

13:46 10.02.2022

ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ: УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ КОШТІВ У РЕГІОНИ НА ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

09 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».

12:31 10.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 10 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 13 500 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

10:56 10.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПІСЛЯ РЕМОНТУ БАСЕЙНУ «АВАНГАРД» ПОНАД ТИСЯЧУ ВІДВІДУВАЧІВ ЗАЙМАТИМУТЬСЯ У КОМФОРТНИХ УМОВАХ

У межах програми Президента «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

13:54 09.02.2022