До уваги населення: правила безпеки в умовах бойових дій!

БЕЗПЕКА НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ (РЕКОМЕНДАЦІЇ) Знаходження в умовах і на території військових дій наражає населення високому ризику, особливо в ситуаціях, пов'язаних зі збройними протистояннями, для яких характерна велика кількість жертв, пов'язаних з нерозбірливістю у веденні бойових дій і з інших причин, у результаті яких цивільні особи стають об'єктами безпосереднього нападу. І хоча цивільні не в змозі контролювати воєнні дії, вони можуть адаптувати свою поведінку, щоб не постраждати від цих дій, або вжити адекватних заходів якщо буде потреба.

10:00 21.02.2022

Минув сьомий рік з дня загибелі Героя

7 років тому чуднівську землю сколихнула страшна звістка – під час артилерійського обстрілу біля села Кам'янка під Дебальцевим героїчно загинув зовсім юний житель села Мала Волиця, сержант Збройних Сил України, ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ КРАСНОГОЛОВЕЦЬ. Молодому Герою було всього 24 роки, але ворожа куля безжальна.

08:51 18.02.2022

Триває підготовка до чергової сесії - відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради

17 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій Вільшанської сільської ради, під час якого депутатами-членами комісій відповідно до компетенції детально розглянуто, обговорено та погоджено майже 100 питань, які заплановано винести на розгляд чергової сесії сільської ради, яка відбудеться 18 лютого. Серед них про:

01:14 18.02.2022

На території Волосівського старостинського округу знесено аварійні дерева

Протягом 16-17 лютого у селах Кілки і Волосівка та обабіч автомобільної дороги між селами Волосівка і Подолянці виконано роботи зі знесення аварійних, фаутних, уражених омелою дерев, які мали значний вік та несли потенційну небезпеку для місцевих жителів та проїжджаючого транспорту.

00:43 18.02.2022

З Днем єднання, громадо!

Сьогодні, 16 лютого, відповідно до Указу Президента України № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», українці вперше відзначають День єднання.

10:00 16.02.2022

Віддаймо шану учасникам бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно в нашій державі дата була встановлена 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

10:08 15.02.2022