Дата: від до Скинути

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗВЕРНУТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НА ПРОЖИВАННЯ ДО 30 КВІТНЯ, ОТРИМАЮТЬ ЇЇ, ПОЧИНАЮЧИ З БЕРЕЗНЯ

Кабінетом Міністрів України постановою від 09.04.22 № 418 внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до змін, переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня 2022 року, отримають її, починаючи з березня 2022 року.

11:34 11.04.2022

“Житомиргаз Збут” дякує клієнтам, які сплатили за газ

На Житомирщині більше 216 тисяч споживачів газу вчасно сплатили за блакитне паливо. ТОВ “Житрмиргаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує 216 456 побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

11:43 05.04.2022

Cтворено чат-бот "Знайди рідних"

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

13:48 04.04.2022

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

11:53 04.04.2022

Створено ресурс для збору доказів воєнних злочинів і злочинів проти людяності

З початку повномасштабної агресії Російської Федерації проти України Офіс Генерального прокурора щоденно докладає зусиль для притягнення до відповідальності керівництва та військовослужбовців держави-агресора, винних у скоєнні міжнародних злочинів, а також уживає заходів щодо відновлення справедливості та припинення подальших порушень міжнародного гуманітарного права.

16:21 29.03.2022