Порядок перерахунку військових пенсій

До системи безоплатної правничої допомоги часто звертаються пенсіонери з числа військовослужбовців з питань призначення та перерахунку пенсії, яку призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон). Розповімо детальніше про порядок перерахунку пенсій військовослужбовців.

11:39 09.10.2023

Податкова інформує: Щодо особливостей відображення назви товару в розрахункових документах РРО/ПРРО

З 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) щодо спрощення фіскального чеку. Зазначений пункт було доповнено абзацом другим:

11:45 04.10.2023

Податкова інформує: Щодо особливостей реєстрації повернення товарів, непроданих у зв’язку з неявкою покупця

Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.

11:29 04.10.2023

Податкова інформує: Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет

Головне управління ДПС у Житомирській області, у зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, надає приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

11:27 04.10.2023

Export Academy 2023 - можливість для трансформації та розвитку українських експортерів

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

16:07 28.09.2023

Чергові сумні роковини загибелі Героїв

20 вересня – трагічна дата для Вільшанської громади. Адже саме цього дня, з різницею в один рік, ми втратили двох Героїв-земляків: 20 вересня 2014 року трагічно загинув уродженець Вільшанки Олександр Романюк, а 20 вересня 2015 року віддав життя, рятуючи побратимів, Олег Поліщук з Волосівки.

10:55 20.09.2023

СТАВАЙТЕ МАЙСТРОМ КУЛІНАРІЇ. НОВИЙ СЕРІАЛ ПРО ШЕФ-КУХАРЯ ВІД ДІЯ.ОСВІТА

Кардамон, розмарин та шафран незамінні елементи на вашій кухні? Тоді освітній серіал про шеф-кухаря точно для вас! Перетворюйте своє захоплення на професію. Переглядайте новий серіал від Дія.Освіта та дізнавайтеся всі тонкощі роботи на кухні.

08:19 20.09.2023

УВАГА! Діє програма "Власний дім" для молодих сімей!

На виконання Указу Президента України від 27.03.1998 № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», з 1998 року в області діє державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім» (далі - Програма).

13:54 19.09.2023