Вільшанська громада

День з поліцейським і рятувальником у Вільшанському ліцеї (відео)

Напередодні Дня рятівника для учнів Вільшанського ліцею було проведено акцію «День з поліцейським та рятувальником». Працівники ДСНС та поліцейські офіцери громади нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі та у побуті, продемонстрували роботу службових автомобілів та спорядження. Було цікаво і весело!

23:33 17.09.2021

Закладам дошкільної освіти – нову господарську техніку

Вільшанська сільська рада продовжує оновлювати матеріально-технічну базу закладів освіти громади. Цього разу з метою підтримання чистоти і порядку у закладах дошкільної освіти придбано нову техніку: Вільшанський ЗДО «Пізнайко» отримав пилосос, а Трощанський ЗДО «Сонечко» – бензинову мотокосу.

15:37 26.03.2021

Запрошуємо пройти анонімне опитування стосовно дистанційного навчання

Повідомляємо, що Державна служба якості освіти України з 1 по 9 лютого  2021 року проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

15:58 03.02.2021

Учні перших класів отримали комплекти  Lego

Першачки безкоштовно отримали набори LEGO. Використання конструктору на уроках допоможе впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання як те рекомендує НУШ. Відділ освіти Вільшанської громади отримав 5 комплектів конструктору для кожного першого класу ОТГ, які передано закладам освіти громади.

14:26 30.10.2020

Освітні заклади громади поповнилися партами та дошками

З початком нового навчального року школи громади забезпечено сучасними партами для першокласників. Коштом Вільшанської сільської ради закуплено 7 одномісних парт у Галіївську школу, 12 – у Карповецьку, 13 – у Трощанську ЗОШ.  Для КЗ «Вільшанський ліцей» з метою економії вільної площі навчального класу було доцільним прийняття рішення закупити двомісні парти у кількості 19 штук. Цьогоріч опорний комунальний заклад «Вільшанський ліцей» зустрів 36 першачків, всього до першого класу у громаді пішло 69 учнів.

09:35 17.09.2020