УВАГА!

Благодійна акція "Серце до серця"

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні проходитиме Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" під гаслом "Здорові немовлята".  Метою даної благодійної акції є закупівля неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України. Ця подія збирає  всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям, адже допомога - це більше, ніж слова.  Долучитися до благодійної акції може кожен.

00:00 18.03.2021

ОЧІКУЄМО ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ВІЛЬШАНКА

Вільшанська сільська рада Житомирського району Житомирської області повідомляє про початок розроблення містобудівної документації: «Генеральний план, план зонування (зонінг) населеного пункту с. Вільшанка».

15:08 12.03.2021

Вільшанська сільська рада оголошує конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ

Оголошується конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ, якими будуть надаватись відповідні пільги і послуги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

16:46 24.02.2021