Новини Житомирської області

ПОЛІЦІЯ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАСТЕРІГАЄ: ФІНАНСОВІ ВИПЛАТИ НЕ РЕКЛАМУЮТЬ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ!

Жителі області все ще вірять у можливість отримання грошових виплат від держави чи благодійників, обіцяні їм у рекламних повідомленнях у мережі Інтернет. Однак такі повідомлення є шахрайським гачком, аби отримати доступ до банківських рахунків громадян.

11:15 21.06.2023

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ

Житомирська районна державна адміністрація звертає увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені  як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!

15:17 16.06.2023

НА МАЙДАНЧИКУ ОФІЦІЙНОГО МЕДІАЦЕНТРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОВА ВІДБУВСЯ БРИФІНГ В.О. НАЧАЛЬНИКА ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

13:25 09.06.2023

#ДОВІДНИКБЕЗБАР’ЄРНОСТІ: СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ДІТЕЙ

Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

13:54 05.06.2023

КОРОНАВІРУС (5-12 травня)

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за період з 05.05.2023 по 12.05.2023:

16:05 15.05.2023