Новини Житомирської області

#БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: ШІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ЖИТОМИРЩИНИ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ СТАЦІОНАРНУ РЕАБІЛІТАЦІЙНУ ДОПОМОГУ

Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.

13:18 17.10.2023

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров'я

З метою реалізації в Україні Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки працівником Житомирського районного сектору №10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області 10.10.2023 року для під облікових був проведений захід «Соціальні норми та їх види в українському суспільстві».

10:35 11.10.2023

ТИ ЯК? ЯК ЗДОЛАТИ СТРЕС, НЕ ПОЛИШАЮЧИ РОБОЧОГО МІСЦЯ

Стрес — це невід’ємна частина людського життя, наша реакція на емоційне напруження. Однак  постійне перебування організму в стресовому стані може спричинити нервові розлади й емоційні зриви. Тому важливо мати в запасі кілька ефективних методів для подолання стресу, як це демонструють працівники Житомирської районної військової адміністрації.

13:24 10.10.2023

Вилучення військового ПДФО в громад позбавить їх можливості допомагати армії та місцевим жителям – експерти АМУ

Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Збройних сил України.

08:29 04.09.2023

ПИТАННЯ РОЗМІНУВАННЯ – ЦЕ ПИТАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ: ТЕЗИ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ

Серед питань, які порушували мешканці громад в рамках Розширеного засідання Президії Конгресу, йшлося про необхідність залучення додаткових підрозділів з розмінування території області та надання додаткової спецтехніки. З відповідним зверненням виступили представники села Твердомедове Великоолександрівської селищної територіальна громада, 98% території якої – сільськогосподарські землі. Рівень розмінування складає 5%. Питання розмінування – це питання відновлення економіки.

10:20 01.09.2023