Вільшанська громада

Новини Житомирської області

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ В ОЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ

У рамках програми Президента «Велике будівництво» у Житомирській області триває розбудова дорожньої галузі. Зокрема на завершальному етапі перебувають роботи з ремонту автомобільної дороги С061506 на ділянці 7 км +150 (під’їзд до села Пояски) в Олевській громаді.

19:16 26.10.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: НА ЗАЛІЗНИЦІ ЗАПУСКАЮТЬ МАСШТАБНЕ ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ

З наступного року в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочнеться перше за період незалежності масштабне оновлення парку вантажних вагонів. Для цього планується залучити близько 100 млрд грн.

11:19 22.10.2021

НА ЖИТОМИРЩИНІ ЗАФІКСОВАНО НАЙВИЩИЙ ПОКАЗНИК ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОРОНАВІРУС —1562 НОВІ ВИПАДКИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ВІДЕО

Сьогодні, 21 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела онлайн брифінг щодо епідемічної ситуації на Житомирщині.

15:56 21.10.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ЗБЕРЕЖЕНО ПАМ’ЯТКУ АРХІТЕКТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ – МАГІСТРАТ

Цьогоріч завершено реставрацію будівлі Житомирського обласного краєзнавчого музею (Магістрату), яка є пам’яткою архітектури національного значення. Це стало можливим завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

16:08 20.10.2021

ПРОДОВЖУЄМО ВАКЦИНАЦІЮ У ВІДДІЛЕННЯХ «УКРПОШТИ», – ЖИТОМИРСЬКА ОДА

З  7 жовтня 2021 року в пунктах щеплень від COVID-19, які відкрилися в окремих відділеннях «Укрпошти» області, вакцинували 698 людей. Також у цих пунктах продовжилася вакцинація працівників самої Укрпошти.

16:02 20.10.2021