Дитячі садочки громади отримали нові іграшки

Дата: 26.10.2021 13:36

Фото без описуВільшанська сільська рада продовжує зміцнювати матеріально-технічну базу закладів освіти. Цими днями найменші жителі нашої громади – вихованці закладів дошкільної освіти – отримали нові іграшки.

Фото без описуДля Вільшанського ЗДО «Пізнайко», Волосівського ЗДО «Сонечко», Галіївського ЗДО «Дзвіночок», Карповецького ЗДО «Калинка» та Трощанського ЗДО «Сонечко» сільською радою придбано різноманітні ігрові товари.

Фото без описуЦе і ляльки з дитячими візочками, інерційні машинки та звукові керма, будівельні та розвиваючі кубики. Відтепер дітки можуть розвивати логіку, складаючи м’які пазли на різну тематику, або акторську майстерність, використовуючи  мінітеатри «Теремок», «Колобок», «Курочка Ряба» та ін.

Ігрові набори «Аптечка», «Кухонний посуд», «Праска», «Маленький столяр» та «Перукарня» підготують малюків до дорослого життя, а, можливо, хтось із них обере відповідну майбутню професію. Фото без описуДля маленьких спортсменів та спортсменок – ігрові набори «Кегельбан» та «Метання кілець».

Також для дитячих садочків закуплено настільні ігри, конструктори, трохи військових і багато інших іграшок для змістовного та цікавого доповнення до освітнього процесу та розвитку молодшого покоління.