На щопонеділковій апаратній нараді обговорено плани на робочий тиждень, що розпочався

Дата: 25.10.2021 11:12

Сьогодні, 25 жовтня, сільський голова Сергій Мельник та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провели щотижневу апаратну нараду з колективом Вільшанської сільської ради.

Під час наради підсумовано діяльність органу місцевого самоврядування за минулий тиждень та окреслено плани на поточний робочий тиждень, який має бути насиченим, як і попередній: заплановано проведення третього засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади, навчання для посадових осіб та бажаючих щодо проєктного менеджменту, організація офіційної передачі поліцейським офіцерам Вільшанської громади службового автомобіля (придбаного за кошти сільського бюджету), проведення чергової сесії сільської ради та передуючих їй засідань постійних комісій тощо.

За результати наради керівникам структурних підрозділів та працівникам ради надано відповідні доручення.