Село Троща – переможець у номінації «Кращий населений пункт громади»!

Дата: 20.10.2021 17:33

Фото без опису18 жовтня відбулось засідання комісії конкурсу з благоустрою населених пунктів  на території Вільшанської сільської  ради. Нагадуємо, що щорічний огляд-конкурс запроваджено відповідно до рішення 6 сесії VIII скликання Вільшанської сільської ради від 15 квітня 2021 року № 652. До складу конкурсної комісії увійшли працівники апарату сільської ради та старости громади.

Фото без описуПопередньо членами комісії були проведені моніторингові огляди територій населених пунктів сільської ради, обговорення та підбиття проміжних результатів, у підсумку – маємо першого переможця!

Фото без описуЧлени комісії одноголосно віддали найвищі бали селу Троща, оскільки населений пункт має найвпорядкованіший вигляд, у належному стані підтримуються вулиці, тротуари, в’їзні знаки, дитячий та спортивний майданчики, пам’ятні знаки, сільський цвинтар, підтримуються та утворюються нові парки та сквери тощо.

Як було передбачено умовами конкурсу, село-переможець отримає 100 000 гривень на розвиток.

Підбиття підсумків та визначення переможців у номінаціях «Краща сільська садиба» та «Кращий благоустрій території закладу, установи, об’єкту підприємницької діяльності» з призовими фондами 2 000 грн та 5 000 грн відповідно відбудеться пізніше.

Вітаємо трощанців з перемогою!