Рішення 12 сесії VIII скликання

Дата: 06.09.2021 22:01

1880

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік.  Додатки

1881

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду  кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. Лесі Українки в с. Волосівка Житомирського району Житомирської області».

1882

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду  кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. ім. В.Ф. Мазуркевича в с. Галіївка Житомирського району Житомирської області».

1883

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Карповецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Карпівці Житомирського району Житомирської області» (КОРИГУВАННЯ)

1884

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу її у власність гр.Лисак К.І.

1885

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Багаліці С.М.

1886

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Багаліці О.В.

1887

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Гаврилюк Л.В.

1888

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Ящук П.В.

1889

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Канавській Т.В.

1890

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Радковському І.Ю.

1891

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Радковській С.І.

1892

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Бондару П.П

1893

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Бондар В.В.

1894

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Вітковській Н.О.

1895

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Вітковській О.О

1896

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Пазич Н.В.

1897

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Сімашко Л.О.

1898

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.Курпіті О.М.

1899

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гребенюк Н.В.

1900

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Курпіті О.М.

1901

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шелешей М.М.

1902

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кратовській Л.О.

1903

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пастушок О.Є.

1904

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюк М.Я.

1905

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюку В.М.

1906

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюк Л.Й.

1907

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Панасенку М.О.

1908

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чедія Л.В.

1909

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чедія В.В.

1910

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шиманському В.Ю.

1911

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марчуку Д.І.

1912

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павлюку К.Г.

1913

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чус М.Ю.

1914

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чус М.М.

1915

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Харковцю О.О.

1916

Про вилучення земельних ділянок гр. Сердюк М.Я.