Про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Дата: 07.05.2021 17:18

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення  «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку на території Вільшанської сільської ради»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення сільської ради  „Про встановлення розмірів ставок єдиного податку на території Вільшанської сільської ради»».

Розробник проекту – фінансовий відділ Вільшанської сільської ради.

Метою запропонованого проекту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, встановлення ставок єдиного податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 11.05.2021 року на офіційному веб-сайті Вільшанської сільської  ради

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 13224, Житомирська область, Житомирський район, с. Вільшанка, вулиця Короченська 2.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради становить один місяць з дня його оприлюднення, тобто до 11.06.2021 року.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  у Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою с. Вільшанка, вул. Короченська,2  та на офіційному сайті  Вільшанської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення  «Про встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Вільшанської сільської ради»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення сільської ради  „Про встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку на території Вільшанської сільської ради».

Розробник проекту – фінансовий відділ Вільшанської сільської ради.

Метою запропонованого проекту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, встановлення ставок з податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку, відповідно до вимог Податкового кодексу України.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  у Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою с. Вільшанка, вул. Короченська, 2 та на офіційному сайті  Вільшанської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення  «Про встановлення ставки транспортного податку»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення сільської ради  „Про встановлення ставки транспортного податку»

Розробник проекту – фінансовий відділ Вільшанської сільської ради.

Метою запропонованого проекту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, встановлення ставки транспортного податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 13224, Житомирська область, Чуднівський район, с. Вільшанка, вулиця Короченська 2.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  у Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою с. Вільшанка, вул. Короченська 2 та на офіційному сайті  Вільшанської сільської ради .

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення  «Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на території Вільшанської сільської ради»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення сільської ради  „Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Вільшанської сільської ради»

Розробник проекту – фінансовий відділ Вільшанської сільської ради.

Метою запропонованого проекту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.

на офіційному веб-сайті Вільшанської сільської  ради

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  у Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою с.Вільшанка, вул. Короченська 2 та на офіційному сайті  Вільшанської сільської ради.