З Великоднем, шановна громадо!

Дата: 02.05.2021 01:13

Дорогі жителі громади!

Прийміть щиросердечні вітання з найсвітлішим весняним та найвеличнішим християнським святом - Воскресінням Христовим!

З настанням весняних Пасхальних днів пробуджується не лише земля і природа, а й відроджуються людські надії і сподівання на кращу долю.

Великдень дарує нам чудову нагоду наповнити свої серця добром і любов'ю до ближнього, спонукає кожного із нас вкотре замислитись над вічними цінностями, зміцнює нас духовно, згуртовує родини.

Тож нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров'я, наповнять серця добром і милосердям.

Щиро зичу, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, та яскравим, як колоритна українська писанка.

Нехай Світло Воскресіння Христового надасть нам силу перебороти усі труднощі і негаразди та непохитну віру у впевнений завтрашній день!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою та щирістю      -     сільський голова  Сергій МЕЛЬНИК