Проведено профілактичний рейд у Малій Волиці

Дата: 19.04.2021 15:08

19 квітня начальник служби у справах дітей Мирослава Скоржепа спільно із фахівцем із соціальної роботи Людмилою Момот, інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції Надією Петрик, дільничним офіцером поліції Вадимом Яцюком та старостою Майєю Гонишнюк провели профілактичний рейд на території села Мала Волиця Маловолицького старостинського округу.

У ході рейду перевірено умови проживання 1 сім’ї, в якій виховується 2 малолітніх дітей, які стоять на обліку в службі у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. При обстеженні виявлено ознаки ухиляння від виконання батьківських обов’язків: безлад у кімнатах, сторонні особи з ознаками алкогольного сп’яніння тощо.

З матір’ю даних дітей, а також із ще 2 особами, що перебували в будинку,  проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, неприпустимості зловживання алкогольними напоями, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житловому будинку, роз’яснено підстави негайного відібрання дітей та позбавлення батьків батьківських прав. Працівниками поліції складено адміністративні протоколи за ст. 184 та ст. 178 КУпАП. Матері-власниці будинку надано тижневий термін для наведення ладу в будинку та зміни способу життя.