Тиждень здоров’я у Вільшанському ліцеї

Дата: 13.04.2021 11:27

Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров'я.

"Здоров'я - найбільше багатство" під таким гаслом пройшов "Тиждень здоров'я", присвячений Всесвітньому дню здоров'я у КЗ "Вільшанський ліцей".

З учнями 1-4 класів було проведено ряд заходів, зокрема:

• Тренінгове заняття "Здоровий спосіб життя - запорука здоров'я", яке провела практичний психолог Надія Бовкун. На занятті молодші школярі закріпили знання про здоровий спосіб життя, здорове харчування, режим дня. Розгадували тематичні загадки та ребуси. На завершення діти отримали брошури з порадами "Путівник здоров'я", який допоможе їм зберегти здоров'я, зміцнити і примножити його.
  • Квест "Ми за здоровий спосіб життя!", який організували і провели: заступник директора з наукової роботи Інна Каранюк, заступник директора з виховної роботи Валентина Осичняк, педагог-організатор Олена Левик, бібліотекар Лілія Черниш, вихователь групи продовженого дня Альона Климчук та вчитель фізичного виховання Олександр Яник. Діти весело, змістовно та з користю провели час. Відвідуючи зупинки :"Інтелектуальна", "Літературна", "Загадкова", "Спортивна", учні відгадували загадки, читали прислів'я, змагались у спортивних естафетах.
  • Організовано виставку у бібліотеці "7 квітня - Всесвітній день здоров'я".
  • Оформлено виставку дитячих малюнків "Здоровим бути модно".
    Отримані знання допоможуть учням дотримуватись принципів здорового способу життя, вирости здоровими і міцними, не хворіти, успішно навчатися і працювати, жити довго і щасливо.