До розробки Стратегії розвитку громади підходимо відповідально

Дата: 12.03.2021 10:20

Відповідно до плану заходів з розробки Стратегії розвитку Вільшанської сільської територіальної громади на період до 2027 року необхідно провести соціально-економічний аналіз громади за попередній період, який стане підґрунтям Стратегії.

З метою належної організації здійснення стратегічного аналізу проведено нараду з представниками старостинських округів, закладів освіти, культури та медицини громади, працівниками структурних підрозділів ради, під час якої наголошено на необхідності оперативної та відповідальної підготовки статистичних та аналітичних даних по кожній галузі, а також проведенні масштабного опитування серед населення та представників бізнесу громади.

Адже до кінця березня необхідна інформація має бути зібрана, систематизована, узагальнена та покладена в основу аналізу визначальних тенденцій розвитку громади, які будуть обговорюватися на наступному засіданні робочої групи.

Сільський голова Сергій Мельник та керуючий справами виконавчого комітету Валентина Ратошнюк наголосили відповідальним за збір та підготовку інформації на серйозності підходу до даної справи, адже Стратегія розвитку громади – це документ, який визначатиме майбутнє громади на найближчі роки.