Житомирщина знову у "червоній" зоні

Дата: 01.03.2021 15:31

Сьогодні, 01 березня, відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, в якому взяли участь керівники Житомирської області.

За результатами засідання комісії було прийняте рішення про введення в Житомирській області з 3 березня карантинних обмежень «червоної зони». Так, необхідність посилення карантину зумовлена стрімким збільшенням рівня захворюваності жителів області на СОVID-19.

Як повідомив Віталій Бунечко, протягом минулого тижня коронавірусну інфекцію виявили у  2716 жителів Житомирщини.

Тому від 03 березня 2021 року на Житомирщині почнуть діяти карантинні обмеження, які діяли під час жорсткого карантину в січні.

Зокрема буде заборонено:

- діяльність закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та обслуговування на виніс);

- роботу ТРЦ та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів тощо;

- діяльність закладів освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах);

- роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортивних зал, басейнів, фітнес-центрів.

За словами В. Бунечка: «Зараз ще не час розслаблятися, попри одинадцять місяців боротьби з пандемією. Нам потрібно бути відповідальними й надалі виконувати умови карантину».