Учні 6-А класу ліцею вшанували пам'ять Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 13:32

Ми вшановуємо пам‘ять героїв різних історичних подій: Битви під Крутами, Голодомору 1932-1933 рр., Бабиного Яру. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули під час Революції Гідності, у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

11 лютого 2015 року Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам‘ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20 лютого.

Напередодні цього дня в 6-А класі КЗ «Вільшанський ліцей» було проведено тематичну виховну годину на тему «Вони загинули, щоб жила Україна». Учні вшанували пам’ять героїв Небесної сотні; тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Пригадали хронологію і розширили свої знання про події Єврореволюції.

Фото без описуПригадуючи ті події, віддаємо шану тим, хто проявив мужність, сміливість та силу духу тоді, сім років тому. Схиляємо голови перед солдатами, волонтерами, медиками, капеланами, які й сьогодні виборюють наше право бути незалежними, наше право бути...

Молимось та пам'ятаємо тих янголів, які тримають небо для нас - нашу Небесну Сотню та всіх тих, кого забрала війна.

Герої не вмирають! Слава Героям!