Наслідки стихії долали всі разом

Дата: 18.02.2021 12:04

Цьогорічна зима, яка по-справжньому прийшла до нас аж у лютому, не лише радує дітлахів снігом та морозом, перетворюючи все довкола у білосніжну казку, але й стривожила нас важкими погодними умовами.

Снігова заметіль, що лютувала останнім часом, перевірила на міцність та готовність до непередбачуваних ситуацій (морозів та снігопадів) не лише людей, а й машини, яким довелось прийняти виклик стихії. Це випробування нам вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем громади людям.

За доброю традицією, що вже склалася протягом останніх років, з негодою боролися потужні трактори господарників, які орендують землі і мають техніку в населених пунктах громади. Завдяки їх злагодженій співпраці було розчищено снігові замети не лише на вулицях сіл, а й під'їзні шляхи до соціальних об’єктів: шкіл, ФАПів, дитячих садків, адміністративних приміщень ради, відділень поштового зв’язку тощо.

Ми щиро дякуємо підприємцям-землякам за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю:

• Івану Володимировичу ПІДГРУШНОМУ (СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів»);
  • Віталію Михайловичу БАБЕНКУ (ТОВ «KUSTO AGRО»);
  • Олександру Вікторовичу ТКАЧУКУ (ПРАТ «ЧУДНІВСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ»);
  • Вальтеру Єсайовичу ЧЕДІЇ (ТОВ «ЧУДНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР АІК», ТОВ «АГРОІНВЕСТКОНТАКТ»);
  • Олександру Валерійовичу КУЧЕРЯВОМУ (ПАФ «Лан»).

Нехай щастить Вам, шановні благодійники, на життєвій ниві добра! Хай збуваються усі Ваші плани і благородні починання! Міцного Вам здоров’я, теплоти Вашим домівкам і серцям, поваги і шани від людей та успіхів у справах!

Ми вкотре переконуємося – лише  об’єднавши зусилля, отримаємо бажаний результат. Адже сильні і згуртовані підприємці – запорука міцності і впевненості громади!

З повагою і вдячністю –

Вільшанський сільський голова                                             Сергій МЕЛЬНИК