Інформація про виконання сільського бюджету Вільшанської ОТГ за січень - червень 2020 року

Дата: 10.08.2020 16:19

На  виконання статті 28  Бюджетного кодексу України Вільшанська сільська рада надає  інформацію  про виконання  сільського  бюджету за І півріччя 2020р.

До Вільшанського сільського  бюджету  за І півріччя 2020р. надійшло доходів у  сумі 19702,6 тис.грн.

До загального фонду бюджету за  січень-червень  2020р. надійшло 19347,5 тис. грн. при плані 19774,8 тис.грн., що  становить 97,8 відсотка  до виконання  планових  показників. Бюджетом недоотримано 427,3 тис.грн.

Надходження  доходів (без урахування трансфертів) склали 8118,6 тис. грн. при плані 8439,4 тис.грн., що  становить 96,2  відсотка  до виконання  планових  показників, недоотримано 320,7 тис.грн.

До спеціального фонду бюджету надійшло 355,0тис.грн.

Найбільшу питому  вагу у структурі надходжень доходів місцевого бюджету (без урахування трансфертів) займає податок на доходи фізичних  осіб, надходження  якого  при плані 4648,3 тис. грн. надійшло 4478,7 тис.грн., що на 169,7 тис.грн. менше планового показника, що становить 96,3 відсотків виконання.

Надходження рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів  при плані 17,9 тис. грн. надійшло 19,1 тис.грн., що на 1,2 тис. грн. більше планового показника.

Надходження акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів  при плані 69,9 тис.грн. надійшло 80,3 тис.грн., що на 10,4 тис.грн. більше планового показника, що становить 114,9%  виконання.

Надходження  податків на  майно  при плані 1900,6 тис.грн. надійшло 2131,3 тис.грн., що на 230,7 тис.грн. більше планового показника, що  становить 112,1 відсотків виконання.

Неподаткові  надходження, заплановані  в сумі 259,4 тис.грн., фактичне надходження становить в  сумі 265,2 тис.грн., а  саме:

-надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності  в сумі 4,5тис.грн.;

-адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  в сумі 253,1 тис.грн.;

-плата за надання інших адміністративних послуг в сумі 3,9 тис.грн.;

-адміністративні штрафи та інші санкції  в сумі 3,7 тис.грн.;

До спеціального фонду сільського  бюджету за  січень-червень  2020р. надійшло коштів в  сумі 355,1 тис.грн. а саме :

-екологічний податок  в  сумі 4,8 тис.грн.;

-надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  в сумі 136,1 тис.грн.;

-благодійні внески, гранти та дарунки  в сумі 54,2 тис.грн.;

-кошти від продажу землі і нематеріальних активів  в сумі 160,0тис.грн.;

За рахунок надходжень до місцевого бюджету податків, зборів та всіх  трансфертів з державного й обласного бюджетів загальна  сума проведених видатків за І півріччя 2020р. становить 18890,1 тис.грн. а саме: із загального фонду складає  18220,6 тис.  грн., зі спеціального фонду –  669,6 тис.грн.

На загальнодержавні  функції  використано  коштів в сумі 3207,2тис.грн.

На освіту використано кошів в сумі 12375,2 тис.грн.

На соціальний захист та  соціальне забезпечення використано коштів в сумі 304,5 тис.грн. в тому  числі  по програмі «Турбота»  було надано  матеріальну  допомогу  громадянам ОТГ в  сумі 35,5 тис.грн.

На культури і  мистецтво  використано коштів в сумі 685,6 тис.грн.

На житлово-комунальне господарство використано коштів в сумі 237,2тис.грн.

На економічну  діяльність використано коштів в сумі 144,5 тис.грн.

За рахунок коштів  спеціального фонду проведено видатків в сумі 498,9 тис.грн., які  були  використані на поточні та  капітальні видатки, а саме: придбання  комп’ютерної  техніки 84,89 тис.грн. для державного управління, придбання  металопластикових вікон та конструкції на загальну суму 41,7  тис.грн. для КЗ «Вільшанський ліцей», придбання комп’ютерної  техніки на суму 15,0 тис.грн. та металопластикові конструкції – 34,0 тис.грн. для Вільшанського  будинку культури, проведено переоснащення котельні в Карповецькій ЗОШ на  суму 300,9  тис.грн. та проведено розрахунок  за   проектно кошторисну  документацію на капітальний ремонт по вулицях Конституції та Набережній у селі Троща, по вулиці ім.В.Ф.Мазуркевича  у селі Галіївка.

Протягом звітного періоду  сільською радою надавалися субвенції до районного бюджету в сумі  217,4 тис.грн. субвенцію   державному  бюджету  в сумі 20,0 тис.грн., субвенція на співфінансування інвестиційних проектів на суму 11,0 тис.грн.

Протягом  січня-червня 2020року до  місцевого бюджету було  отримано міжбюджетні  трансферти  в  сумі 11228,9 тис. грн. в тому  числі:

- базова дотація  становить 385,8тис.грн.;

- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 9508,3 тис.грн.;

- медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 916,1 тис.грн.;

- дотація з місцевого бюджету на здійснення передачі з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я коштом відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 402,6 тис.грн.;

- субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 16,1 тис.грн.

Виконавчий  комітет Вільшанської сільської  ради