Виховний захід у ЗДО "Пізнайко"

Дата: 04.03.2020 16:27

Реалізовуючи просвітницько-виховний проект  Благодійного фонду «Щаслива лапа» з вихованцями Вільшанського ЗДО «Пізнайко» проведено заняття  по формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин: «Тварини – наші друзі». Дошкільники в інтерактивній формі  ознайомились з професіями людей, які доглядають тварин. Закріпили знання  про особливості догляду за котами та собаками, умовами їх існування.

Використовуючи різні форми роботи на занятті з дошкільниками, які сприяли розвитку пізнавальної та творчої активності, уяви, логічного мислення, поповнення словникового запасу дітей, виховували  у них чуйність та відповідальне ставлення до тварин.

Діти з великим інтересом та захопленням взяли участь  у повчальному занятті, проявляючи активність та емоційність.